מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 2)מעבר לדף צור קשר (מקש קיצור 3)

פלסטי-Art

תוכנית פלסטי-Art שלנו היא תוכנית שפותחה  ע"י מחלקת הפיתוח של אפטר סקול. התוכנית  עוסקת בפיתוח דרכי הבעה ויצירה אצל ילדים.בתוכנית יגלו הילדים את הסודות הכמוסים אך הפשוטים של יצירה בחומר הפלא הזה - פלסטלינה.הפיסול בפלסטלינה נעשה תוך שימוש בטכניקות מגוונות: פסיפס, מיחוי, סטופ מואשן ובחומרים מגוונים, ממוחזרים ומהטבע.בכל שיעור יבקרו הילדים בעולם אחר ולאחר מכן יצרו את הדמויות מפלסטלינה.הילדים יפגשו בתוכנית אומנים חדשים, סיפורים, אגדות, בע"ח, פעילויות בפנטומימה, דמיון מודרך ומסעות בעולם ובזמן...

 

מה בתוכנית

תוכנית לפיתוח דרכי הבעה ויצירה אצל ילדים.במהלך התוכנית נחשפים הילדים לתחומי ידע רחבים ומגוונים באמצעות פלסטלינה וחומרים אחרים. העבודה בפלסטלינה מוסיפה ערך חשוב לפיתוח המוטוריקה העדינה שיפור הקורדינציה ופיתוח הדמיון.ערכים אלו חשובים מאוד בגילאים הצעירים ומהווים בסיס חשוב להמשך הדרך. במהלך התוכנית ילמדו הילדים על יסודות הפלסטלינה (תכונות החומר ויצירת צורות בסיס), הכרת המושגים דו- מימד ותלת מימד.טכניקות עבודה וגלגל הצבעים . 

 

פרוייקטים

במהלך התוכנית ייערכו מספר ימי שיא- 

תערוכת פסלטלינה- בית ספרית בנושא יצירות של מנשה קדישמן- "הכבשה שלי". טכניקת המיחוי והצגה של היצירות על עולמו האישי של הילד.

פעילות הורים וילדים-בסיום התוכנית מתקים ערב מדהים להורים וילדי בו יוצרים יחדיו מיצג פלסטלינה מרשים.

פרויקט גמר- בנושא בריאות יצירתית הכרת פירמידת המזון ואבות המזון החשובים תוך רצון ללמוד על המינונים הנכונים לארוחת בריאות. הכנת ארוחת בריאות באמצעות פיסול בפלסטלינה.

פלייר פלסטי-Art להורדה