צהרונים

רשת אפטר סקול מומחית בהפעלת צהרונים בבתיה"ס!

אנו מתאימים את הצהרון לצרכיו המיוחדים של כל בית ספר ובית ספר.

בכל בית ספר יש מנהל מקצועי, איכותי, אישי וצמוד לצהרון. 
רשת אפטר סקול בוחרת לתפקיד מנהלי הצהרון את אנשי החינוך הטובים ביותר מתוך הכרה בחשיבותו ומרכזיותו של מנהל הצהרון. מנהלי הצהרונים שלנו עובדים במשרות רחבות, מגיעים הרבה לפני הצהרון ונשארים הרבה אחריו. 
מנהל הצהרון עובד באופן צמוד להנהלת בית הספר ולוועד ההורים, מלווה את המדריכים ומשמש דמות מופת חינוכית לילדים.

שיעורי בית

צוות המדריכים האיכותי בצהרונים שלנו ילווה את ילדכם בהכנת שיעורי הבית. מדריכי הרשת עוברים השתלמויות להכרת תכניות הלימודים בכיתות היסוד ודרכי העבודה עם הילדים על שיעורי הבית. 
שיתוף הפעולה של צהרון אפטר סקול עם בית הספר וצוות המחנכות מאפשר לנו לגבש תפישה חינוכית כוללת לקידום לימודי משמעותי של הילד. כדי לעודד את הילדים להכין שיעורי בית פיתחה רשת אפטר סקול מדבקת "הכנתי שיעורי בית", אותה מקבל כל ילד שהכין שיעורי בית. 

משחקיית אי המטמון

לרשות הילדים עומדת כל יום משחקייה עם ציורי קיר מרהיבים היוצרים תחושה של אי מטמון. במשחקייה ימצאו הילדים בין היתר סוני פליסטיישן, נינטנדו wii, שולחן כדורגל, שולחן הוקי אוויר ענק, מזרונים, פופים, מסך ''42 FHD ועשרות משחקים... 
תכולת וקיום המשחקייה משתנים בין בית ספר לבית ספר.

אטרקציות

בזכות יתרון הגודל שלה, רכשה רשת אפטר סקול בהשקעת עתק את כל הציוד הדרוש לאטרקציות (מתנפחים, חליפות סומו, טרקטורונים, מיני גולף, רובי צבע, מכוניות על שלט...) והכשירה צוותים ייעודיים להפעלתם. 

בדרך זו אנו מסוגלים לספק לצהרונים שלנו את האטרקציות המדהימות ביותר מבלי להעמיס עול כספי נוסף על ההורים. 
לאורך השנה עורכת רשת אפטר סקול בצהרונים כסטנדרט עשרות ימי שיא ואטרקציות.