הל"ב

יתרונות תוכנית הל"ב

סיוע בהשגת אישור ההורים לתל"ן - אנו נסייע בשכנוע ההורים ובקבלת אישורם ליישום התוכנית באמצעות פרזנטציות מקצועיות, פליירים וחומרי הסבר.

ליווי פדגוגי והכנת תוכנית התל"ן לאישור הפיקוח - היחידה הפדגוגית של אפטר סקול בודקת ומאשרת כל תוכנית העשרה, מכינה סילבוסים, טבלאות חומרים ומערכי שיעור באופן שנדרש על ידי הפיקוח על בתיה"ס.

ניהול מקצועי - תוכנית התל"ן הבית ספרית הפכה להיות משמעותית ביותר והיקפה נאמד בעשרות שעות שבועיות. ניהול אפקטיבי של תוכנית התל"ן דורש שעות רבות של ליווי, השתלמויות ופיקוח. ביצוע נכון של משימות אלו דורש השקעה אדירה ממנהלת בית הספר וועד ההורים. גוף מקצועי שזו המומחיות שלו, ישחרר את מנהלת בית הספר וועד ההורים מהמשימות השוטפות ויפנה אותם לקבלת ההחלטות המהותיות (כדירקטוריון ולא כדרג מבצע). מתוך היכרות עמוקה עם התחום וידע נצבר של שנים, נוכל לייעץ לכם על תוכניות העשרה המתאימות ביותר לאופיו של בית הספר. בזכות היקף הפעילות שלנו עם מפעילי תוכניות העשרה באזור, אנו מקבלים מחירים טובים שיאפשרו למקסם את תקציב תוכניות העשרה.

רכז הל"ב הבית ספרי - רכז חינוכי צמוד, מומחה לתוכניות העשרה המלווה באופן אישי את בית הספר, משלב בחירת התוכניות ועד היישום בשטח.

יתרון הגודל - אנו עובדים עם החברות והמדריכים בהיקפים גדולים ולכן יש להם מחויבות גבוהה כלפינו.אפטר סקול מקבלת קדימות גבוהה בשיבוצי מדריכים ואיכותם.

פשטות - עבודה מול גוף אחד במקום לעמוד בקשר עם חברות/מדריכים רבים של תוכניות העשרה שונות -מנהלת בית הספר/ועד ההורים, עומד בקשר מול אפטר-סקול הנותנת מענה כולל.

ביטוח - רשת אפטר סקול דואגת לביטוחים מקיפים (כולל צד ג', ביטוח חבות מעבידים וביטוח אחריות  מקצועית) ומוודאת שלא יהיו טענות ליחסי עובד מעביד בין מדריכי התוכניות ובין בית הספר/הוועד.

הנהלת חשבונות - אפטר-סקול חותמת על הסכמים מסודרים מול כל ספקי התוכניות ודואגת מידי חודש בחודשו לכל הנהלת החשבונות, קרי, קבלת ובדיקת החשבוניות, אישורם וביצוע התשלום. בית הספר משלם תשלום אחד לאפטר-סקול כל חודש. משחרר את מנהלת בית הספר/המזכירה/וועד ההורים מתפקיד זה.

אפשרות להעסקה ישירה של מדריכי חוגים - הרשת יכולה לשמש כמעסיקה של מדריכי התוכניות אשר אינם פועלים במסגרת חברות העשרה או עוסק מורשה ( אדם תכנית).

פתרון להחלפות - פתרון לכל נושא ההיעדרויות וחיסורי מדריכים. אנו נדאג למילוי מקום בהיעדרות מדריך.

מערך השתלמויות - היחידה הפדגוגית של רשת אפטר מלווה את מדריכי התל"ן באמצעות מעטפת השתלמויות פדגוגיות ומקצועיות מקיפות לאורך שנת הלימודים כולה. בנושאים כגון - הילד המאתגר, תקשורת חיובית, הפרעות קשב וריכוז, הוראה חווייתית בכיתה מלאה...

השקעה בתשתיות חינוכיות בבית הספר - חמישה אחוזים מתשומות תקציב התוכנית, משמשות להעצמה לימודית של תשתיות חינוכיות בבית הספר על פי החלטת הנהלת בית הספר. לדוג' רכישה של מחשבים, ספרים, כיתות חכמות, ציוד מדעי וכו'...

רשת הדרכות הילדים הפרטית, האיכותית והגדולה בישראל

להרשמה לחץ כאן ›

דרושים/ות גננות/ים מדריכים/ות מובילים

לפרטים נוספים ›