מעבר לתפריט תחתון (מקש קיצור 2)מעבר לדף צור קשר (מקש קיצור 3)

מחלקת הפיתוח

" החינוך היעיל ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים ניפלאים" אפלטון

רשת אפטר סקול רואה בשעות הפעילות של הצהרון הזדמנות נהדרת המאפשרת לילד לחוות למידה אחרת- משחקים, הפעלות חברתיות, יצירות תפזורות, משחקי הגיון ועוד. כדי ליישם את החזון הוקמה ברשת מחלקת הפיתוח הגדולה בתחומה בארץ. בראשה עומדת הגב אורלי פיישטר, בעלת 20 שנות ניסיון ומעלה במסגרות חינוך בלתי פורמליות .

המחלקה אחראית על הפקת ספרי זינוק לתפקידי מפתח בהפעלת הצהרון, הכשרת אנשי צוות חדשים בתחום התוכן והשתלמויות רציפות לכלל אנשי הצוות, הפקת חוברות למידה חוותיות לתלמידי ביה"ס של החופש הגדול והגנים, הפקת סדנאות און ליין עם כוכבי הרשת, הפקת ימי שיא ועוד.

מדי חודש מוציאה המחלקה חוברת העשרה מגוונת לצוותי צהרוני הגנים ובתי הספר, כל פעם בנושא אחר: יפן, שרלוק הולמס, עידן הדינוזאורים, אפריקה, אור וכוכבים, הקיבוץ,חודש צבעוני, ברזיל, עולם קסום ועוד.

לאלה מתווספות מידי שנה חוברות ב-3 נושאים קבועים ומובילים ברשת- בטיחות, תזונה ואורח חיים בריא,איכות הסביבה ומיחזור. כל זאת תוך הקפדה על הצגתם של נושאים אלה בעזרת יצירות והפעלות משתנות משנה לשנה שנועדו לגוון לילדים את העשייה ולמנוע חזרה על אותן הפעלות שוב ושוב. החוברות מנגישות לצוותים עולם עשיר בתוכן, הפעלות חברתיות ויצירות. 

 

תכנית פעילויות לחודש מאי בגנים: תזונה ואורח חיים בריא

תכנית פעילויות לחודש יוני בתי ספר: מיחזור ואיכות סביבה

אפריל גנים

אפריל בתי ספר

נובמבר "מסע אל הקטבים " בבתי ספר

 דצמבר " עולם הים " בבתי ספר

ינואר "הקרקס " בגנים 

מרץ " בטיחות " בגנים 

דצמבר 2019 "אור וכוכבים" בבתי הספר