המלצות תל"ן

ביה"ס אביב, תל אביב יפו

  "...חשוב לי לציין את המקצועיות שאנו עדים לה בבחירת המורים, בהכנת מערכי השיעור, בתפיסה הפדגוגית המותאמת לשלב הגיל, את המגוונות בדרכי ההוראה, את הסבלנות והנעימות מול הילדים, ובעיקר את יכולת ההנעה של הילדים להיות שותפים פעילים בשיעור.
כולנו נהנים ואף ממשיכים בתוכניות גם בשנה"ל הבאה!"

ביה"ס יגאל אלון, גבעתיים

"...ברצוני להמליץ על תכניות אפטר סקול בבית ספרנו. בחרנו בגו פד, קולנוע ובפלסטלינה שלושה קורסים שעניינו מאוד את התלמידים.
באופן כללי אנחנו מרוצים ונמשיך לעבוד עם החברה..."

בי"ס ביל"ו, רעננה

"תכנית פרחי משפט פועלת זו השנה השישית בביה"ס שהפכה למסורת. הילדים התחברו למדריך בצורה יוצאת דופן אשר לקח את הפרויקט לגבהים חדשים. בסיום הפרויקט ערך המדריך משפט מבוים מקצועי יפה ורציני בנו נכחו כל ההורים שללא ספק היו שבעי רצון".
 

ביה"ס אושא רמת גן

"החברה מפעילה את תוכנית גלילאו, פרחי משפט וקומיקידס. התלמידים והמורים מרוצים מאוד מרמת התוכנית והן מרמת ההדרכה. אנו ממליצים על תוכניות אלה".
 

ביה"ס ארזים נווה אביבים, תל אביב יפו

"ברצוני להביע את הערכתי הכנה לפרויקט התלן. החומרים הינם ברמה גבוהה ומותאמים בצורה מעולה לגיל הילדים. ישר כח על פרויקט כה מבורך!" 
 

ביה"ס אורנים, רמת השרון

"תכנית התל"ן גלילאו מגוונת מסקרנת ומעוררת ענין רב בקרב התלמידים. ככלל אבקש לציין את שיתוף הפעולה המערכתי בין הנהלת החברה להנהלת ביה"ס בכל הנוגע לבניית התכנית, התאמה לבית הספר ומשוב המדריכים". 
 

ביה"ס בכר, אבן יהודה

"בבית-ספרנו פועלות שתי תכניות של חברת ״אפטר סקול״: ״הופ מדע״, לכיתות א׳-ב׳ ו״גליליאו״, לכיתות ד׳. התכניות פועלות בהצלחה רבה מתחילת השנה ועוסקות בנושאים מדעיים שונים: אור וצל, שיווי-משקל וניסויים מדעיים מרתקים.

ראוי לציין כי שרון המדריכה עושה עבודה נהדרת עם הכיתות, מגיעה בזמן וקשובה לרחשי התלמידים. נטלי, מנהלת תחום התכניות, זמינה לכל שאלה ובקשה ונמצאת בקשר תמידי עם בית-הספר ואיתי. התכניות פועלות בבית-ספרנו זו השנה הראשונה, אך אין לי ספק כי נמשיך איתן גם לשנים הבאות..."

ביה"ס יצחק רבין, שוהם

"תוכנית גלילאו לפיתוח חשיבה המצאתית הועברה בהצלחה מרובה בקרב התלמידים פתחה את עיניהם לעולם החשיבה וההמצאות. הילדים גילו ענין רב בחומר הנלמד, בפיתוח ההמצאות וניכר שהתכנית הייחודית הזו תרמה להם רבות. אני ממליצה בחום על תוכנית זו". 
 

ביה"ס קריית יערים, רמת השרון

" התכנית WE MOVE הועברה באופן חווייתי, הילדים ציפו לשיעור משבוע לשבוע והמדריכה הצליחה להביא את הילדים לשיתוף פעולה באופן יחידני וגם בעבודת צוות ויצרה עימם קשר אישי. התכנית שמה דגש על חיזוק מיומנויות ספורטיביות ואף מעשירה את הילדים בתחומים של אורח חיים בריא כמו תזונה..."

בי"ס מורשה צומח, רמת השרון

"ילדי ביה"ס, מדי שבוע, נהנים מפעילויות יצירתיות, מושקעות ומעשירות בתוכנית פלסטי ארט. ברצוני לציין לטובה את שרון מדריכת הקורס, שרון מדריכה מקצועית, ערכית ורגישה לילדים. שרון מגיעה בבוקר עם חיוך גדול וכך גם עוזבת אותנו בסוף היום. תוכנית העשרה מומלצת מאוד לכל בתי הספר..."